Adresář
Designérů
CzechTrade

ZVYŠUJEME VAŠI
KONKURENCESCHOPNOST >>

vinvin studio

Česká republika / IČ: 87642921 QR +

Vytváříme inovativní, emotivní a smysluplné návrhy Vašich produktů a služeb, které nejlépe splňují Vaše potřeby a jsou v harmonii s okolním děním. Nově jsme otevřeli studio v Praze, ale pracujeme pro klienty v rámci České republiky a celé Evropské unie.

Realizované projekty

Projekt Vera
Klient Urmet ATE
Rok realizace 2018
Popis Vera je zařízení do domácností, které vyvolává pocit všudypřítomné pomoci. Jedná se o soutěžní návrh, který bohužel nebyl oceněn. Vera nespojuje pouze zařízení, ale především spojuje lidi, kteří jsou stále v pohybu, pomocí dálkového ovládání, náramku na zápěstí. Vera je navržena tak, aby podporovala lidi v nouzových situacích díky jasné hierarchii prvků a intuitivní struktuře všech funkcí. Vera představuje vysokou úroveň technických detailů, jako jsou montážní prvky a podpěry pro vnitřní části, které umožňují sériovou výrobu. Inovaci vidíme v uspořádání vnitřních prvků. Jedinečná vnitřní struktura se promítla do vnějšího plastového krytu ve tvaru válce, což je intuitivní tvar pro propojení jak kabelových, tak bezdrátových zařízení v domácnosti. Plastové krytí má také praktické použití, když je mezi jeho dvěma částmi upevněn napájecí kabel. Díky svým jemným barvám a detailům lidé považují Veru za pomocníka spíše než za spotřebič. Navíc tento návrh bere v úvahu výrobní náklady. Kryt je vyroben ze tří vstřikovaných plastových dílů, což je minimální potřebný počet k zajištění všech funkcí.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
vinvin studio
Ing. Tomáš Paclík MSc 
Heydukova 575
Polička
57201
Česká republika
Kontaktní osoba
Telefon
+420603714291
E-mail
WWW
www.vinvinstudio.com
Rok založení
2016

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • MSc v oboru Integrovaný Produktový Design na TU Delft v Holandsku Studijní stáž v oboru Product Design na Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet v Norsku

Členství v profesních organizacích

none