Adresář
Designérů
CzechTrade

ZVYŠUJEME VAŠI
KONKURENCESCHOPNOST >>

vinvin studio

Česká republika / IČ: 87642921 QR +

Vytváříme inovativní, emotivní a smysluplné návrhy Vašich produktů a služeb, které nejlépe splňují Vaše potřeby a jsou v harmonii s okolním děním. Nově jsme otevřeli studio v Praze, ale pracujeme pro klienty v rámci České republiky a celé Evropské unie.

Realizované projekty

Projekt Design přepravníku dřeva s ručním ovládáním
Klient diplomová práce
Rok realizace 2013
Popis Navržený přepravník patří mezi malé mechanizační prostředky, které se používají pro maloobjemovou těžbu. Tento přepravník pracuje v těžce přístupném terénu – vyznačuje se dobrou svahovou dostupností a překonáváním překážek. Koncept ovládání a bezpečné místo sezení obsluhy je přínosem v oblasti ergonomie. Stroj je šetrný k prostředí lesa, protože minimalizuje vznik půdní eroze. Dalším kritériem návrhu stroje je snadná omyvatelnost a údržba. Funkční stránka je podpořena účelným a estetickým tvarováním stroje, které je v této kategorii ojedinělé.
Získaná ocenění Tato práce bylo oceněna 2. místem v kategorii průmyslový design v mezinárodní studentské soutěži Talent Design 2013.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
vinvin studio
Ing. Tomáš Paclík MSc 
Heydukova 575
Polička
57201
Česká republika
Kontaktní osoba
Telefon
+420603714291
E-mail
WWW
www.vinvinstudio.com
Rok založení
2016

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • MSc v oboru Integrovaný Produktový Design na TU Delft v Holandsku Studijní stáž v oboru Product Design na Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet v Norsku

Členství v profesních organizacích

none