Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

Linda Havrlíková

Česká Republika / IČ 10685472 QR +

Symbolem značky Linda Havrlíková jsou autorská 100% vlněná česká sukna. Každé vlněné sukno, každý oděv i každý doplněk má transparentní dodavatelský řetězec díky používání ovčí vlny z českých ovcí a výhradně českého textilního průmyslu pro zpracování. Velmi důležitá je přívětivost k životnímu prostředí, a proto je dohlíženo na veškeré výrobní kroky, od střihu ovčího rouna až po vznik finálního oděvu.

Realizované projekty

Projekt Naše Vlna
Klient Naše Vlna
Rok realizace 2022
Popis Tento projekt se zabývá komplexním zpracováním české ovčí vlny v rámci zemědělství, ekologie a údržby krajiny, textilního průmyslu a designu. Naší ovčí vlnu zhodnocujeme prostřednictvím třídění na sortimentní třídy a jejím následném patřičném využití.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
Linda Havrlíková
Linda Havrlíková  
Janov 24
Lhotka
26723
Česká Republika
Kontaktní osoba
Linda Havrlíková
Telefon
+420 602 357 550
E-mail
WWW
www.lindahavrlikova.cz
Rok založení
2018

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Obor činnosti

Kvalifikace

  • - Módní design // návrh a tvorba módní kolekce. - Technické skici // odborná znalost technického kreslení v ilustrátoru. - Šití // dostatečné znalosti v technice šití a výrobě oděvů. - Střihová příprava // dostatečné znalosti navrhování, vytváření a úprav střihů pro oděvní výrobu. - Digitální tvorba // znalost aplikací Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. - Sítotisk // dobrá znalost přípravy a vývoje vzorů pro sítotisk, vývoj sítotisku. - Pletení // zkušenosti s výrobou strojově pletených textilií, a s ruční dopletou. - Tkaní // zkušenosti s ručním a strojním tkaním. - Módní ilustrace // znalost ilustrace módní postavy, oděvů a textur.

Členství v profesních organizacích

Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu

Cookies