Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

Jaromír Chmelař

Česká Republika / IČ 67467733 QR +

Průmyslový design strojů, přístrojů a technologických zařízení. Konstrukční zpracování výrobní dokumentace 3D CAD Autodesk INVENTOR, výkresová dokumentace. Vizualizace návrhů. Výroba technických modelů pro prezentaci.

Realizované projekty

Projekt Technologické zařízení pro indukční kalení
Klient MEDUNA - vakuová kalírna s.r.o. , Pardubice - Černá za Bory
Rok realizace 2019
Popis Speciální zařízení v novém designu integruje tvarově přední kalící komoru se zadní technologickou částí se zdroji. Design krytů řeší lepší přístup k vnitřním agregátům pro obsluhu při provozu i pro servis zařízení. Zvětšené otevírací dveře s prosklenými plochami pro zakládání dílů i pro sledování procesu a údržbu, výhodný přístup do zadní části s možností použít výklopné stupačky pro lepší dosažení všech částí. Ergonomické řešení ovládacího panelu s displejem. Obvodový vnější barevný oranžový pás tvarových krytů spojuje pohledově obě části zařízení a vytváří jeho osobitý vzhled.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
Jaromír Chmelař
Ing. Jaromír Chmelař  
Za Univerzitou 861
Dobruška
518 01
Česká Republika
Kontaktní osoba
Jaromír Chmelař
Telefon
+420 737 380 541
E-mail
WWW
www.designchmelar.cz
Rok založení
2000

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Obor činnosti

Kvalifikace

  • ČVUT Praha -1982- Fakulta strojní, VŠUP Praha -1998- Ateliér design výrobků (prof. Ing. arch. Otakar Diblík) Design centrum ČR soutěž Vynikající výrobek roku: 2005 - ocenění

Členství v profesních organizacích

Profesionální samostatný designér a konstruktér- bez členství v organizacích. Ocenění Design centra ČR: Vynikající výrobek 2005 a 2007, Vynikající design 2005, Ocenění International Forum Design Hannover: iF Design Award 2018 (design pro 3 výrobky)

Cookies