Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

BlueGhost umí zázraky

Česká Republika / IČ 28901061 QR +

Digitální agentura Modrého ducha vyčaruje firemní identitu, logo, grafický manuál, webové stránky, e-shop nebo marketingovou kampaň. Ve zkratce posílíme Vaši značku, pomůžeme s poptávkami a vykouzlíme objednávky. Máme 20 let zkušeností, 30 odborníků, nadupané reference. Ze soutěží WEBTOP100 máme 4 zlata, 3 stříbra a jeden bronz za nejlepší digitální PR kampaň, nejlepší online nástroj i nejlepší firemní web. Jsme členy Unie grafického designu a UX asociace.

Realizované projekty

Projekt Vyrazte Kamkoliv, nezávisle!
Klient Mobile Hut
Rok realizace 2019
Popis Digitální PR kampaň pro minimalistický domek na kolech. Mobile Hut je mobilní designový domek k minimalistickému, off-grid bydlení. Princip je stejný, jako u obytného přívěsu. Narozdíl od něj však Mobile Hut udělá parádu, je funkčně vyladěný a poskytuje plnohodnotný komfort. BlueGhost v rámci zvyšování povědomí o produktu uskutečnil netradiční kampaň. Domek na kolech se půjčoval zajímavým lidem výměnou za to, že o svém zážitku dají vědět světu skrze své komunikační kanály. Vytvořila se landing page, přes kterou se zájemci mohli přihlásit. Ta byla následně propagována na sociálních sítích. 133 účastníků, 7 výherců Lidé, kteří se do projektu zapojili, byli pečlivě vybíráni podle potenciálu dosahu a schopnosti vytvořit hodnotný obsah. Finalisté, kterým se domek zapůjčil, byli z různých polí působnosti a jejich přínos pro kampaň byl proto variabilní. Někteří zajistili vysoký engagement na sociálních sítích, jiní pořídili velké množství vizuálního contentu. Mediální ohlas a vítězství na WEBTOP100 Nejen ohlas na sociálních sítích, ale také články pro Novinky.cz, Czechdesign, online i tištěný Forbes a reportáž pro Českou televizi. Kampaň získala zlaté ocenění v soutěži WEBTOP100. Co bylo předmětem dodávky: Brand positioning, Design manuál, Firemní identita, Foto, Logo, Marketingová strategie, Microsite, Obsahový marketing, Online reklama, Tištěné materiály, Video, Vizuální styl, Web.
Získaná oceněníWEBTOP100 Nejlepší PR kampaň

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
BlueGhost umí zázraky
Ing. Pavel Weber  
Českomalínská 516/27
Praha 6 - Bubeneč
16000
Česká Republika
Kontaktní osoba
Pavel Weber
Telefon
245501151
Mobil
775317548
E-mail
WWW
https://www.blueghost.cz/
Rok založení
2003

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • Grafický design, firemní identita, logo, elementy, fonty, barvy, typografie, stylizace fotografií nebo ilustrací, layouty základních materiálů, aplikace na stroje a budovy apod.; grafický manuál; tiskoviny; obalový design; šablony dokumentů a merkantilních tiskovin; reklamní předměty; grafiky pro digitální prezentaci - webové stránky, branding na sociální sítě, online kampaně; ilustrace - digitální, vektorové, ruční). Digitální komunikace, videa, webové stránky a aplikace, e-shopy, HTML5 pohyblivé bannery, animace.

Členství v profesních organizacích

WebTop100, Google partner, Unie grafického designu, Domain qube, UX asociace, Kvalifikovaný dodavatel veřejných zakázek, Environmental and Social Sustainability Report. Více https://www.blueghost.cz/clenstvi-a-certifikace/

Cookies