Navrhujeme produkty s důrazem na funkčnost, proveditelnost, kvalitu a estetickou hodnotu. Naše práce propojuje průmyslový design s technickým řešením – od prvotního konceptu až po výrobně optimalizovaný návrh. Dbáme na to, aby naše návrhy byly nejen vizuálně atraktivní, ale také reálně vyrobitelné a udržitelné.
EDAG je nezávislým partnerem v oblasti vývoje a komplexního
výrobního řešení. Přebíráme zodpovědnost za celý procesní řetězec, od vývoje produktu až po realizaci finálního výrobního zařízení.
Vývojový proces začínáme verifikací ekonomických potenciálů a validací zadání přes koncepce, prototypování, testování, sériový vývoj až k výrobní či certifikační dokumentaci, uživatelské literatuře a prodejního obalu.
Veronika Loušová, designérka, vystudovala na UMPRUM a je zakladatelkou organizace CZECHDESIGN.CZ. Mimo navrhování píše články, přednáší a poskytuje konzultační činnosti z oblasti designu, designu pro všechny. Její tvorba se vyznačuje důrazem na ergonomii a specifické potřeby uživatelů. Vzhledem k manažerským zkušenostem pro klienty zpracovává koncepce, návrhy i dozor realizace.
Jedním z hlavních témat, kterému se věnuje, jsou speciální kuchyně pro nácvik sebeobsluhy osob se zrakovým handicapem. Veronika vyvinula vlastní způsob řešení a design těchto kuchyní a realizovala celkem šest projektů pro Tyfloservis, o.p.s. a dvě kuchyně pro speciální školy pro děti.
Nevyhýbá se ale ani produktovému designu, dlouhodobě navrhovala podporu produktů pro Curaprox v České republice a na Slovensku.
Navrhuje také soukromé interiéry s důrazem na dispozici a využití.