Designers database - logo

DESIGNING SERVICES
FOR YOUR SUCCESS

STUDIO BOADESIGN

Česká republika / Company ID: QR +

Studio BOADESIGN tvoří designéři Petr Mikošek a Michaela Vrátníková. Spolupracují na projektech určených pro průmyslovou výrobu v oblasti módního, interiérového, grafického a produktového designu. Hlavním cílem je originální tvar a především kvalita zpracování.

Completed projects

Project Slim bottle
Client Ecozz s.r.o.
Year 2015
Description Láhev byla navržena pro českou firmu ECOZZ v rámci projektu agentury CzechTrade Design pro konkurenceschopnost. Design láhve je unikátní svým štíhlým vzhledem a jednoduchým provedením. Vychází z obdélníkového tvaru, který umožňuje pohodlné uchopení, snadnou manipulaci a navíc nezabere mnoho místa. Vejde se téměř do jakékoliv tašky nebo kabelky. Tento tvar je praktický nejen pro zákazníka, ale také z hlediska logistiky a distribuce. Horní díly, víko a pítko zůstávají na jednoduchém principu klasického uzávěru. Láhev je opatřena širokým hrdlem, které usnadňuje plnění a čištění. Středový díl s pítkem je proveden ve čtyřech barevných variantách. Slim bottle je vyrobena z Titanu a ABS. Neobsahuje ftaláty a BPA. Je možné ji mýt v myčce. Objem: 0.5l, Rozměry: 22x7.5x4.5 cm, Hmotnost: 180g.

CONTACTS

Address
STUDIO BOADESIGN
MgA. Petr Mikošek  
Moravská 1601/48
Praha
120 00
Česká republika
Contact person
Phone
+420 603 394 754
E-mail
WWW
www.boadesign.cz

Language skills: Czech

Field affliation

Qualifications

  • 2014: Elle Award - Best of the year, 2012: RED DOT design award / Německo, 2011: Národní cena za design / Slovenská Republika

Membership in professional organizations

0