Adresář
Designérů
CzechTrade

ZVYŠUJEME VAŠI
KONKURENCESCHOPNOST >>

MARTIN TVARŮŽEK DESIGN

Česká republika / IČ: 05430950 QR +

Každý projekt, na kterém pracujeme, začíná pečlivým nasloucháním motivace klienta, studiem jeho obchodně-marketingové strategie a problematiky, kterou se zabývá. Estetická hodnota je tak pouze jedním z mnoha parametrů, kterými se naše činnost posuzuje.

Realizované projekty

Projekt Portálové obráběcí centrum FRU
Klient TOS KUŘIM – OS, a.s.
Rok realizace 2016
Popis Základním znakem obráběcího centra FRU je pojezdový portál, který umožňuje plné využití pracovního prostoru stolu. Je určen pro obrábění tvarově složitých obrobků. Variabilita je dána zejména možností využití univerzálních vřetenových hlav z produkce společnosti TOS Kuřim. Vysoká produktivita stroje odráží jeho konstrukční řešení. Velké odběry materiálu, stabilní konstrukce a automatická výměna vřetenových hlav předurčuje TOS FRU k nejnáročnějším operacím. Zákazníci stroj využívají například k obrábění tramvajových výhybek, parních turbín, lodních motorů, lopatek kaplanovy turbíny nebo součástí letadel.
Získaná ocenění Red Dot Award: Product Design 2017 Vítežství v kategorii: Industrial equipment, machinery and automation

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
MARTIN TVARŮŽEK DESIGN
MgA. Martin Tvarůžek  
Kamenná 176/5
Brno
63900
Česká republika
Kontaktní osoba
Telefon
602588078
E-mail
WWW
http://www.tvaruzekdesign.com/
Rok založení
1996

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • RED DOT DESIGN AWARD 2015 a 2017/winner industrial design; Vynikající výrobek roku 2007/Vynikající design, Národní cena za design 1999/Vynikající design; absolvent Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze, katedry designu ve Zlíně; zkušenosti se zahraničními klienty ve Velké Británii, Norsku, Německu, USA, Švédsku, Rakousku a Maďarsku.

Členství v profesních organizacích

Unie profesionálních designérů České republiky; Czech Industrial Design and Innovation (CIDAI)